Mateřská škola, Praha 10, Horolezecká tel: +420 274 862 173 e-mail: mshorolezecka@gmail.com webmaster: Václav Nádvorník

Třída Ještěrka

paní učitelka
Marta Němečková

paní učitelka
Bc. Jiřina Urbánková

Třídu najdete v modrém pavilonu.

Časová organizace vyučování

6:30 - 7:00 třída Rybička

7:00 - 16:00 třída Ještěrka

16:00 - 17:00 třída Žabka

Oprav

Aktuální zprávy pro třídu Ještěrka

Konzultace s rodiči

(Autor příspěvku: Marta Němečková   09.01.2019  Článek  Jesterka)

Konzultace s rodiči ze třídy Ještěrka dne 28. 1.(pondělí) a 5. 2.(středa) Vážení rodiče, pokud se s námi chcete poradit o tom,zda je Vaše dítě dostatečně zralé pro vstup do 1. třídy ZŠ, nebo potřebujete řešit jiné pochybnosti a nestačí Vám časové možnosti při příchodu, nebo odchodu dětí, máte možnost využít nabídku konzultací. Pokud máte o konzultaci zájem, napište se, prosím, na list připravený u učitelek ve třídě, ve vyhovujícím čase.

Společné bubnování

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   09.01.2019  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

Ještěrky na sněhu

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   20.12.2018  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

U stromečku - vánoční nadílka

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   19.12.2018  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

Vánoční dílna v Ješterkách

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   18.12.2018  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

Děkujeme rodičům, babičkám a dědům za účast na vánoční dílně. Maminkám za cukroví, na kterém si děti do konce týdne pochutnají. Zítra nás čeká nadílka (snad děti nezlobily a zaslouží si nějaké dárky) a slavnostní oběd.

Stavitel města - malá technická univerzita

V rámci polytechnické výchovy se děti seznámily s pojmy kartograf, mapa, piktogram a bylo jim hravou formou vysvětleno, jak se staví město.

Mikulášská nadílka v Ještěrkách

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   05.12.2018  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

Plavecký kurz - naše pokroky

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   30.11.2018  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

Výlet do Muzea betlémů Karlštejn

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   29.11.2018  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

Pro vaši inspiraci jsem v galerii ponechala fotografie tradiční vánoční výzdoby. Ukažte dětem detaily, které nemohly postřehnout - bylo jich hodně! Nechte se inspirovat a třeba můžete ještě jednou muzeum navštívit.

Ještěrky na zahradě

(Autor příspěvku: Jiřina Urbánková   28.11.2018  Fotogalerie  Jesterka  Fotogalerie  )

Vánoční besídka v Ještěrce

(Autor příspěvku: Marta Němečková   21.11.2018  Článek  Jesterka)

Vážení rodiče, rádi Vás přivítáme v úterý 18. prosince v 16:30 na vánoční besídce v „Ještěrce“. Na občerstvení bude pro Vás připraven čaj, káva, příp. cukroví, které si děti mohou pro ostatní kamarády donést na ochutnání. Přejeme klidnou a příjemnou předvánoční pohodu, budeme na Vás s dětmi čekat!

Výlet na Karlštejn

(Autor příspěvku: Marta Němečková   06.11.2018  Článek  Jesterka)

MUZEUM BETLÉMŮ KARLŠTEJN (předvánoční prohlídka muzea, hravá dílnička - výroba dárku) termín: čtvrtek 29. 11. sraz nejpozději v 7:15 hodin, odjezd v 7:30 hodin. Návrat na oběd. Prosíme, připravte dětem baťůžky s pitím, svačinu dostanou z mateřské školy. Děti teple oblékněte dle počasí, tak, aby si lehce mohly svrchní oblečení odložit. Pokud Vaše dítě trpí nevolností při jízdě autobusem, dejte mu před cestou prášek, nahlaste učitelce a případně pře  pokračování článku

Září v ještěrkách